У ДонДУВС відбулася конференція в рамках Тижня безпеки дорожнього руху

До заходу в онлайн-режимі долучився директор КМФ УкрНДІ медицини транспорту МОЗ України Юрій Чорний.

ХVІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти» провели 19 листопада 2021 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ. Участь у ній взяли понад 100 учасників. Вони обговорили причини ДТП, заходи зі зниження смертності на дорогах в Україні та світі, а також способи підвищення правосвідомості учасників дорожнього руху.

До заходу в онлайн-режимі долучився і директор Київської міжрегіональної філії Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту МОЗ України Юрій Чорний. Він висловив подяку університету за тривалу співпрацю та постійну підтримку Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні. Як координатор проведення Тижня він відзвітувався про проведені заходи та подякував міністерствам, відомствам, службам та організаціям, які були до них залучені.

«Тижні безпеки дорожнього руху сповідують у першу чергу превентивні цілі – поширити серед громадськості якомога більше знань про безпеку руху, навчити дотримуватися правил та культури на дорозі. Вони передбачають консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  задля зменшення травматизму і смертності на дорогах країни, я і дякую кожній профільній структурі за ту роботу, яка проводиться у межах їхньої компетенції для досягнення цієї мети», - відзначив він.

До участі в конференції дистанційно були залучені представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, органи та підрозділи Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, фахівці з безпеки руху на залізничному та автомобільному видах транспорту, наукова та освітня спільнота України, представники громадських організацій.

 Напрацьовані під час засідання спільні рішення та рекомендації сприятимуть вирішенню низки актуальних питань транспортної безпеки та покращення ситуації на дорогах в Україні та світі.

Організатори заходу: Донецький державний університет внутрішніх справ України у співпраці з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні, Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України та приватним автотранспортним підприємством «Одіум-Престиж» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

ДонДУВС 1ДонДУВС 2IMG_20211119_102647IMG_20211119_100204