Відбувся тренінг «Знаємо та Діємо» для дітей столичної школи №155

01_small

ДП «Український науково-дослідницький інститут медицини транспорту» МОЗ України та Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» за підтримки Міністерства освіти і науки України , за активної участі партнерів: Патрульної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, ДСНС провів навчально-виховний захід – тренінг з безпеки життєдіяльності для дітей Київської спеціалізованої школи I-III ступенів №155 з поглибленим вивченням англійської мови. Захід відбувався у рамках національного проекту «Безпечна країна» та з нагоди 1 етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Інтерактив мав 6 локацій для школярів: майстер-клас з питань домедичної допомоги; урок з безпеки: безпечна дорога додому, особливості дорожнього руху велосипедистів; навчання правилам дорожнього руху; практикум з популяризації використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі; тренінг-ознайомлення з правилами поведінки при пожежах, з мінно- вибуховими предметами; урок з безпеки на транспорті. Професійними знаннями з дітьми ділилися поліцейські, пожежні, інструктори з домедичної допомоги, фахівці Укртрансбезпеки.
Під час тренінгів учні 5-тих – 11-тих класів мали можливість навчитися надавати домедичну допомогу, оновити знання з правил дорожнього руху, інших безпекових норм… Особливо важлива тема сьогодення: правила поведінки при пожежах, з мінно-вибуховими предметами, тож на цю тему чимало дитячих запитань і професійних відповідей.
Подібні заходи є важливими з точки зору формування культури поведінки на дорозі з раннього віку, виховання законослухняних учасників дорожнього руху. Навчаючи юне покоління, ми тим самим закладаємо підвалини майбутнього безпечного середовища в країні.

Domed_3

fire_all

ob_02

police

svet_4

ukrtrans

Bryancev

Domed_6

Minno-vzrivnaya

ob_3

police_2

svet_all_1

ob_5

svet_all_2