19 травня відбудеться онлайн-форум з безпеки дорожнього руху

19 травня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху під керівництвом ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська міжрегіональна філія) відбудеться онлайн-форум з безпеки дорожнього руху.

У програмі заходу:

І) Підсумки реалізації Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 р. Нові орієнтири в системі управління безпекою дорожнього руху.

ІІ) Безпека на транспорті: актуальні питання у сфері безпеки пасажирських та вантажоперевезень в Україні. Навчання та підтвердження кваліфікації фахівців транспортної галузі.

ІІІ) Нова Державна стратегія та програма з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2024 р. Плани та перспективи реалізації.

IV) Роль моторного (транспортного) страхового бюро України у сфері безпеки дорожнього руху. Електронний європротокол.

З доповідями виступлять представники Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Донецького юридичного інституту МВС України, ГО «Асоціація пішоходів України» та інші.

Долучитися до перегляду форуму можна на YouTube-каналі «Безпечна країна». Початок о 10.00 год.