Анонс круглого столу «Вдосконалення відносин у сфері обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів як механізму соціального захисту майнових прав у дорожньо-транспортних пригодах»

«Вдосконалення відносин у сфері обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів як механізму соціального захисту майнових прав у дорожньо-транспортних пригодах»

Примітка: всі побажання та зауваження можна направити на електоронну адресу: office@www.umcbdr.com.ua

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН 2011-2020 роки проголошено Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху в світі, у зв’язку з чим світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. Як свідчить світовий та вітчизняний досвід попередніх років, одним з найбільших дієвих заходів роз’яснювально-агітаційного характеру в даній сфері є проведення щорічних тижнів безпеки дорожнього руху.

Цього року Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні пройде у 2 етапи:                                 з 16 по 22 травня та з 14 по 20 листопада 2016 року. Згідно доручення Кабінету Міністрів України від 01.03.2016 № 2571/1/1-16 розроблений Загальний план заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 16 по 22 травня                    2016 року.

Відповідно до вищезгаданого плану 18 травня 2016  року відбудеться засіданнякруглого столу на тему: «Вдосконалення відносин у сфері обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів як механізму соціального захисту майнових прав у дорожньо-транспортних пригодах».

Захід відбудеться за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ  у приміщенні МОЗ України (Міжнародний зал)  з 10.00 по 13.00 годину.

У круглому столі приймуть участь приймуть участь народні депутати України, науковці, керівники структурних підрозділів відповідних центральних органів виконавчої влади, представники провідних страхових компаній України та  громадських профільних організацій. Будуть висвітлені актуальні питання обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.Також в рамках круглого столу буде підніматися питання важливості оволодіння кандидатами у водії та водіями транспортним засобів навичок надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

До участі Укруглому столі запрошуються ЗМІ усіх типів та форм власності, діяльністі.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. 254-05-98, 067-466-43-46.