У ДонДУВС відбулася Міжнародна науково-практична конференція в рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху

17 листопада на базі Донецького державного університету внутрішніх справ України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Забезпечення безпеки дорожнього руху: глобальні та локальні рішення».

Захід пройшов у змішаному форматі (офлайн/онлайн) на базі Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ та зібрав представників органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій, фахівці з транспортної безпеки, а також аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти.

Учасники заходу обговорили основні аспекти збереження життя та здоров’я учасників дорожнього руху, зокрема вплив віктимної поведінки на аварійність, травматизм та смертність на дорогах; роль місцевих органів влади у забезпеченні безпеки дорожнього руху та світові передові практики реалізації публічної політики безпеки дорожнього руху.

1   2

6   7

8    9

До міжнародної конференції, яка відбулася в рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, долучився директор ВП КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України Юрій Чорний.

— Я вдячний партнерам та колегам, які підтримують проведення заходів Тижня безпеки дорожнього руху та активно долучають до них. Зокрема, Міжнародна науково-практична конференція, яка сьогодні відбувається на базі Донецького державного університету внутрішніх справ, є одним із заходів 2-го етапу Тижня, який відбувається в Україні з 13 по 19 листопада. Такі заходи не тільки привертають увагу державного та експертного середовища до проблем дорожньої сфери, але й дає можливість напрацювати нові підходи, врахувавши світовий досвід, — зазначив Юрій Чорний.

Також директор Філії розповів про заходи, які відбуваються в Україні в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Зокрема, 17 листопада у закладах освіти країни відбувається щорічний єдиний урок з безпеки дорожнього руху, а вже 19 листопада у храмах усіх конфесій в Україні відправлять поминальні літургії за загиблими в ДТП.

Програма Міжнародної науково-практичної конференції «Забезпечення безпеки дорожнього руху: глобальні та локальні рішення»

Загальний план заходів Тижня дорожнього руху