У Кривому Розі відбулася молодіжна науково-практична конференція «Безпека на дорозі»

18 травня на базі навчально-виховного комплексу Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ відбулася молодіжна науково-практична конференція «Безпека на дорозі».

Захід, який пройшов у рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, зібрав більше 100 осіб наукової спільноти, представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадських організацій, студентів та курсантів.

Учасники конференції обговорили актуальні з безпеки дорожнього руху, зокрема питання переосмислення мобільності в населених пунктах, впровадження  європейських стандартів допуску водіїв до керування транспортними засобами, проблеми правового забезпечення протидії нелегальному перевезенню пасажирів автомобільним транспортом, зміни державної політики щодо відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

img_1870

Участь у конференції взяв директор Відокремленого підрозділу «Київська міжрегіональна філія» Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров'я України Юрій Чорний, який розповів про заходи, що відбуваються в Україні в рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху та подякував Донецькому державному університету внутрішніх справ за постійне партнерство.

photo_2023-05-18_16-56-29

- Маю надію, що сьогоднішня конференція стане не тільки майданчиком для обговорення проблем дорожньої сфери, а й виступить драйвером для нових напрацювань та проєктів, - зазначив Юрій Чорний.

photo_2023-05-18_16-56-28

Нагадаємо, з 15 по 21 травня в Україні проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху.

У рамках Тижня 15 травня в ІА «Укрінформ» за ініціативи Київської міжрегіональної філії ДП «УкрНДІ медицини транспорту» МОЗ України у співпраці з Міністерством охорони здоров’я відбувся круглий стіл з питань безпеки на транспорті та дорогах за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі та громадськості.

Також в рамках тижня в Україні стартував проєкт з навчання домедичній допомозі «Знаємо та діємо» та всеукраїнський конкурсу фото- та відео робіт національного проєкту «Безпечна країна».

17 травня в освітніх закладах країни провели щорічний єдиний урок з безпеки дорожнього руху.

Також з 15 по 19 травня на базі Центрів переливання крові по Україні відбувається благодійна акція  «Здай кров – врятуй життя», в рамках якої небайдужих українців запрошують стати донором крові та її компонентів.