В Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху під егідою ООН

 

Тиждень безпеки дорожнього руху  в  Україні під егідою ООН стартував з прес-конференції в МОЗ у понеділок, 9 листопада. Його мета  - забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.  Тож, на протязі п’яти днів у Києві та регіонах країни відбудеться низка заходів, спрямованих на привернення уваги до проблем травматизму та смертності на автошляхах.

DSC_3544    DSC_3781

За словами директора ДП «Українського медичного центру безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій » Юрія Чорного, у  рамках тижня відбудеться вивчення міжнародного досвіду, вітчизняних наукових розробок та законодавчих ініціатив, програм з безпеки дорожнього руху.

DSC_3603 DSC_3672

Відомо,  що поточний рік оголошено ООН міжнародним дитячим роком. Тому пильну увагу приділятьучням шкіл.  Для них пройдуть тематичні уроки та зустрічі з фахівцями, від яких залежить організація безпеки на дорогах.

DSC_3781 DSC_3602

Крім того, Юрій Чорний підкреслив, що між українськими дизайнерами триває конкурс. Вони змагаються на кращий шкільний або спортивний костюм з обов’язковим світловідбиваючим елементом.

Детальнішу інформацію по заходам можна подивитися на сайті МОЗ, у рубриці «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Під час прес-конференції директор ДП «Українського медичного центру безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Юрій Чорний запропонував спікерам долучитися до підписання Дитячої декларації з дорожньої безпеки (хештег #SaveKidsLives, www.savekidslives2015.org  ). 
Зібрані підписи будуть презентовані на Другій Всесвітній конференції високого рівня з дорожньої безпеки, що відбудеться у Бразилії 18-19 листопада.

 

DSC_3696 DSC_3684

За словами заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського,Тиждень безпеки дорожнього руху  в  Україні під егідою ООН сприятиме напрацюванню комплексу заходів по дорожньо-транспортному травматизму. Тож, можна очікувати нові проекти в Україні, від яких залежить безпека людини.