З 9 по 15 листопада в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху

Брендвол5б

У рамках Десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10.05.2010 №64/255, Міністерство охорони здоров’я України виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

Цього року Тиждень безпеки дорожнього руху проходив з 9 по 15 листопада за підтримки Кабінету Міністрів України та за участю Міністерства охорони здоров’я,  Міністерства інфраструктури,  Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти і науки, Національної поліції, Державної служби з безпеки на транспорті, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної служби з питань праці, Київської та державних обласних адміністрацій, інших державних інституцій, Всесвітньої організації охорони здоров’я, міжнародних і вітчизняних громадських та бізнес організацій.

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху у 2015 році, визначеною Організацією Об’єднаних Націй на всесвітньому рівні, була безпека дітей на дорозі. Усі заходи мали на меті привернення уваги суспільства до проблеми дитячого травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Програма Тижня безпеки дорожнього руху включала як загальнонаціональні так і регіональні масові заходи, конференції та круглі столи з питань медичного забезпечення безпеки дорожнього руху і перспектив безпеки на довгострокову перспективу, майстер-класи та навчання з надання першої долікарської допомоги, уроки в навчальних закладах з правил та безпеки дорожнього руху, презентації дитячого одягу зі світло-відбиваючими елементами,  всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод та інші заходи.

Державне підприємство «Державнe Підприємство Українського Науково-Дослідницького Інституту Медицини Транспорту Міністерства Охорони Здоров&Quot;я України» Міністерства охорони здоров’я України, як координатор, висловлює глибоку вдячність і щиру подяку усім, хто прийняв активну участь в заходах Тижня безпеки дорожнього руху.

Також дякуємо за підтримку заходів партнерам Тижня, середі яких - Агенція особливих подій «МОРЕ», СК «АХА Страхування», Компанія «3М Україна», Корпорація «Бісквіт-Шоколад», ПАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка», радіостанція «Авторадіо Україна», компанія «АДАМАНТ» та друкарня повного циклу «Прем'єр СВ».

Сподіваємось, що це лише початок масштабної та всеосяжної співпраці держави, бізнесу, громадських організації і громадян в напрямку безпеки дорожнього руху, збереження здоров’я та життя людей.

Розраховуємо на те, що у наступному році Тиждень безпеки дорожнього руху буде ще масштабнішим і до нього долучиться якомога більше організацій, громадян та засобів масової інформації, так як безпека дорожнього руху стосується всіх і кожного.

Постійна сторінка Тижня безпеки дорожнього руху www.facebook.com/tbdrua