11-17 листопада 2019 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху

Пропонуємо до ознайомлення Загальний План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху 11-17 листопада в Україні та запрошуємо усіх бажаючих до участі та співпраці!

З 11 по 17 листопада 2019 року в Україні відбудеться ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Нагадаємо, перший пройшов у травні цього року – тоді Україна долучилася до 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху у світі. Метою Тижнів є привернення уваги суспільства до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, напрацювання новітніх державних ініціатив заради зменшення дорожньо-транспортного травматизму,  виховання дорожньої культури серед населення країни.

Вперше в рамках цього тижня запланований дводенний Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, на який запрошено десятки міжнародних експертів для обговорення кращого світового досвіду у цій сфері та можливостей його впровадження на теренах України. Нагадаємо, реєстрація на цей захід триває до 06 листопада 2019 року. Дізнатися більше про Конгрес та зареєструватися.

Також в рамках тижня заплановані: круглий стіл з основних аспектів медицини транспорту та страхування, вже традиційні – всеукраїнська благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» та єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, урочисте нагородження переможців всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», низка інших державних та соціальних заходів, профілактичних акцій.

Пропонуємо до ознайомлення Загальний план Тижня безпеки дорожнього руху 11-17 листопада 2019 року та запрошуємо усіх бажаючих до участі та співпраці. Також запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення заходів тижня.

____________________

Координатором проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні виступає ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська міжрегіональна філія).

Заходи тижня проходять за сприяння Уряду України, профільних комітетів Верховної ради України, органів місцевого самоврядування. Традиційно співорганізаторами проведення Тижня є  Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне (транспортне) страхове бюро України.

На правах партнерів до заходів Тижня долучаються Міністерство інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент патрульної поліції України, Національна академія внутрішніх справ України, НКЦ «АсМАП Україна», представники громадських та бізнес-спільнот, що опікуються тематикою безпеки дорожнього руху, інші зацікавлені відомства та організації, представники громадськості та ЗМІ.