Фахівці «КМФ» ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» продовжують навчати надавати домедичну допомогу працівників державних, комунальних та комерційних підприємств. Цього разу надважливі сьогодні уміння здобули працівники КП «Київський метрополітен».
Протягом двох тижнів працівники столичного метрополітену на практиці відпрацьовували алгоритми зупинки кровотеч та проведення серцево-легеневої реанімації, зокрема з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.
— На сьогодні автоматичними дефібриляторами укомплектовано всі станції столичного метрополітену, тому важливо, щоб працівники підприємства вміли правильно використати цей прилад у випадку потреби. Загалом здобуті під час тренінгів знання, допоможуть працівникам зорієнтуватися не тільки під час надзвичайних ситуацій, які можуть статися в метрополітені, але й під час інших критичних ситуацій, пов’язаних з війною, — зазначили інструктори Філії.
Протягом двох тижнів базові навички з домедичної допомоги потерпілим освоїли 46 працівників метрополітену. Усі вони пройшли навчання відповідно до 8-годинної програми курсу, яка відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я № 1627 від 04.08.2021.
Нагадаємо, програма включає базові реанімаційні заходи для дорослих та дітей: практичні методи надання домедичної допомоги при масивній кровотечі, раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання.